Audi A3
Sportback 1.4 e-tron PHEV Pro Line Plus | Ruit Leder | LED | Navigatie | Cruise | Climate | Stoelverwarming | Sensoren
Direct kopen, basisprijs: € 13.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.745,-
LEASEPRIJS: € 226,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.749,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportback 1.4 e-tron PHEV Pro Line Plus | Ruit Leder | LED | Navigatie | Cruise | Climate | Stoelverwarming | Sensoren |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 augustus 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 145.902 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 226,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GT-007-B |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 535 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Boordcomputer
- Regensensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Licht metalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Climate control
- Electronic climate control
- Lederen bekleding
- Navigatie
- Stoelverwarming
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling afstand bediend
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Multi functioneel stuur
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR